24 вер. 2015

День партизанської слави

Відбулася загальношкільна лінійка "Партизанськими стежками" до Дня партизанської слави, на якій діти виступали з урочистими словами
21 вер. 2015

250 років від дня заснування Харкова

В зв'язку з ювілейною датою в школі лунав гімн Харківської області. Вчителями було проведено інформаційнно-виховні години з нагоди 250-річчя Харківської області.
18 вер. 2015

Тиждень основ безпеки життєдіяльності

Була проведена святкова лінійка, конкурс малюнків серед учнів 1-5 класів, 6-11 - конкукрс плакатів на тему "Здоровий спосіб життя" Найбільше, учням сподобався квест з шістьма станціями, який допомогли провести учністарших класів для початкових.
17 вер. 2015

Туристичний зліт

Команда Золочівської ЗОШ №3 посіла ІІ місце
7 вер. 2015

Олімпійський тиждень

7 вересня на загальношкільній лінійці відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня
2 вер. 2015

День українського костюма

В школі пройшов День українського костюма

1 вересня!!!

Завершенням святкової лінійки був запуск символічного дзвінка в небо першокласниками та одинадцятикласниками на здійснення мрій!!!

святкова лінійка!!!

На лінійці були присутні гості Бондаренко Т,А., Шевченко С.В., Артеменко В.В., Виноградов В.М., Москаленко В.Г., представники відділу освіти, члени батківського комітету, спонсори

1 вересня!!!

1 вересня в стінах нашої школи пролунав Перший дзвінок. В 2015 році наша школа поповнилася 39 першокласниками!!!
12 черв. 2015

Святкове закриття табірної зміни пришкільного табору "Сонечко"

Весело і яскраво проведено свято закриття табірної зміни...Всі діти з невимовним щастям в очах вирушили у мандрівку літніх канікул...