23 квіт. 2016

Разом за "Чисте довкілля"

В рамках акції "Зелена весна" педагогічний колектив закладу взяв участь в акції "Чисте довкілля"
23 квіт. 2016

Виступ команди ДЮП в м. Валки

Учні нашої школи представляли Золочівський район на обласних змаганнях "Дружин юних рятівників"
22 квіт. 2016

Шекспірівський день

загальношкільна лінійка присвячена 400-річчю з дня смерті Вільяма Шекспіра. Учні школи розповіли про його житя і творчість, показали театралізоване дійство.
19 квіт. 2016

Загальношкільна лінійка

Ранок понеділка розпочався загальношкільною лінійкою "Географія вчора, сьогодні і завтра", на честь відкриття тижня географії
14 квіт. 2016

Алея пам'яті до 30-річчя Чорнобильської трагедії

Учні та вчителі школи в парку відпочинку "Дитинство" висадили алею дерев до 30-річчя Чорнобильської трагедії
8 квіт. 2016

Третій день військово-польових зборів

День здоров'я

До дня здоров'я учні 2-А підготовули виставу "Малятко-здоров'ятко", під час якої здійснили мандрівку станціями "Країна нечипур"

Другий день військово-польових зборів

Шикування та відпрацювання стройових прийомів

Розпочинаємо день бадьорою зарядкою

День довкілля

Учні та педагогічний колектив школи №3 під час акції "Зелена весна" прибрали парк-відпочинку "Дитинство", який розташований біля території навчального закладу, та територію шкільного подвір'я.