17 лют. 2016

Гасратова Ксенія - переможець обласного конкурсу

Носков В.А, старший інспектор, привітав ученицю 2 класу Гасратову Ксенію з перемогою в обласному конкурсі-вікторині "Зробимо життя безпечним"
15 лют. 2016

Мій біль - Афганістан

У школі була проведена загальношкільна лінійка до 27 річниці виведення військ з Афганістуну
15 лют. 2016

15.02 Учні 2 Б класу разом з класоводом Лохман О.Ф провели свято Стрітення для 1-4 класів.

12 лют. 2016

Дитяча організація "Світанок" організувала свято до дня закоханих

Учні 5-11 класів з радістю взяли участь у святі.
10 лют. 2016

Виступ агітбригад 5-11 класів за темою: "Ми за здоровий спосіб життя"

У школі відбувся конкурс агітбригад за темою "Ми за здоровий спосіб життя"
12 січ. 2016

Конкурс новорічних щедрівок та колядок.

Учні та вчителі ЗОШ №3 взяли участь в конкурсі щедрівок та колядок а будинку дитячої та юнацької творчості. Також, діти привітали працівників та голову селищної ради, Бондаренко Т.А. Завітали в гості до вчителя-пенсіонера, Богдана Костянтиновича, з новорічними привітаннями та щедруванням. Привітали працівників та вихованців дитячого садочку №3, дітки були в захваті.
17 груд. 2015

В гості завітав Святий Миколай

Сьогодні до учнів початкових класів Золочівської ЗОШ №3 завітав Святий Миколай з іграшками, кокурсами , подарунками
15 груд. 2015

Полк "Азов"

З метою військово-патріотичного виховання учнів школи, було організовано зустріч з хлопцями полку "Азов"
14 груд. 2015

Профорієнтаційний ярмарок

Учні старших класів відвідали профорієнтаційну виставку, де ознайомилися з середніми та вищими навчальними закладами Харківської області
9 груд. 2015

Екскурсія до Золочівського РАГСу

Учні 9 класу разом з учителем історії Затіркою М.Ю. побували на екскурсії у Золочівському РАГСу.