Навчальний процес

З любов'ю в серці, теплом і затишком у школі

В закладі навчається 333 учнів в т.ч..:

· 1– 4 класи — 144 учні

· 5-9 класи    156 учні

· 10-11 клас  — 33 учнів

За роки існування школи І—ІІІ ступенів випущено 437 випускників, із них 41 медаліст.

В закладі діє програма “Шкільний автобус” . До школи підвозяться учні з сусідніх сіл: Світличне,  Петрівка, Зрубанка, Маг.Центр, Ковалі, Гресі та вул.К.Цеткін.

Діти забезпечені гарячим харчуванням.

В школі створюються всі умови для саморелізації кожного учня.

Учні школи мають змогу працювати на уроках та позаурочний час в комп’ютерному класі.

Кабінет хімії оснащений мультимедійним обладнанням, яке використовують вчителі на уроках та в позаурочний час.

В  школі працюють гуртки: Теаквандо, моделювання одягу, ліплення, ори гамі, образотворчого мистецтва, художня вишивка, виготовлення сувенірів, ДЮП, ЮІР та 9, предметних гуртків. Функціонують гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості: спортивний туризм, вокальний, паперопластика, народознавство.

Велику увагу педагогічний колектив школи приділяє формуванню здорового способу життя.

Школа останні 5 років займає І місце в районній спартакіаді учнівської молоді серед шкіл району.

Вже стали традиційними проведення в закладі тижнів ОБЖ, днів здоров’я, масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних змагань, здоров’язберігаючих виховних заходів.