Відкриття табору "Сонечко"

Поїздка до планетарію

2 день табору

31 травня 2016 року мовний табір розпочав роботу другого дня з лінійки, на якій загони розповіли свої девізи та речівки англійською мовою та дітям повідомили про тему другого табірного дня -День театру та кіно та відкриття табірної зміни , познайомили з планом роботи на день. Потім для дітей була проведена весела зарядка -Parts of the body.
30 трав. 2016

Мовні загони у таборі відпочинку з денним перебуванням ”Сонечко” на базі Золочівської загальноосвітньої школиI-III ступенів №3.

19 трав. 2016

Тренінг вчителів "Методика викладання тренінгового курсу "Вчимося жити разом" в основній і старшій школі "

17,18,19 травня в Золочівському БДЮТ проходив тренінг вчителів "Методика викладання тренінгового курсу "Вчимося жити разом" в основній і старшій школі ", в якуму брали участь вчителі Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Носкова С.О та Затірка М.Ю.
12 трав. 2016

Відбувся музичний фестиваль "Dance and song's fistival " під час якого учні показали захоплюючі пародії, кліпи та співали пісні англійською мовою.

Газета ЗОШ №3 "СВІТАНОК"

З метою національно-патріотичного виховання був підготовлений та надрукований 3-ій випуск газети "СВІТАНОК", на сторінках якої висвітлена пошукова робота волонтерського загону "Дія", розміщені матеріали учнів та вчителів про нелегкий шлях нашого народу у Другій Світовій війні, та кращі твори переможців конкурсів учнівської творчості

Виставка ефективного педагогічного досвіду

З 26 по 28 квітня в ХАНО наша школа представляє освіту Золочівщини в щорічній виставці ефективного педагогічного досвіду"Освіта Харківщини ХХІ століття" за темою" Упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес навчальних закладів Харківської області" за темою "Упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес школи" (Гук Л.М заступник директора з Н.Р). "Перші кроки до шкільної медіаосвіти: здобутки і труднощі". (Когут В.В вчитель інформатики)
25 квіт. 2016

Чорнобиль - довгий шлях трагедії.

Відбулася загальношкільна лінійка "Чорнобиль - довгий шлях трагедії"

День цивільного захисту

Для учнів 9-11 класів в рамках дня ЦЗ, була проведена воєнізована естафета