3 груд. 2015

Акція "Діти, допоможіть дітям""

В рамках акції "Діти, допоможіть дітям" діти-інваліди отримали подарунки.
1 груд. 2015

День боротьби зі СНІДом

Пройшла акція "Не дай СНІДу шанс!" присвячена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
28 лист. 2015

День пам'яті жертв голодомору

З метою вшанування пам'яті жертв геноциду українського народу у школі пройшов тиждень історії. В рамках тижня пройшли тематичні заходи до Дня памяті жертв голодомору: - загальношкільна лінійка "Минуле стукає у наші серця" - уроки пам'яті та мужності - виставка літератури "Пам'ять про голодні роки" - перегляд відеофільму - акція "Запали свічку пам'яті"
24 лист. 2015

Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 1-го класу до умов навчання на уроках та в позаурочний час"

Відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 1-го класу до умов навчання на уроках та в позаурочний час" за участі педагогів, які працюють з першокласниками. Класоводи перших класів Пасічник О.М. та Баракіна Н.О. представили повну характеристику учнів, які навчаються в перших класах. З соціальним паспортом класу познайомила соціальний педагог Кібець О.С., з медичним станом школярів - медична сестра Тарасова В.В. Практичний психолог Федорова Д.М. розповіла про результати діагностичної роботи проведеної в 1-х класах та надала рекомендації для роботи з першокласнмками .
23 лист. 2015

День Гідності і Свободи

з метою гідного відзначення у 2015 році річниць початку доленосних для України подій, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, в школі було проведено: - години спілкування "Майбутнє моєї Батьківщини" - урок мужності "Україна - це територія гідності і свободи" - Загальношкільна лінійка "День гідності і свободи" - інформаційна виставка
16 лист. 2015