12 трав. 2015

Акція "Пам'ять жива"

12 травня у рамках акції "Пам'ять жива" учні початкових класів взяли участь у висадженні квітів на клумбах школи.
7 трав. 2015

Працюватимемо разом

7 травня в нашій школі з робочим візитом побували голова Золочівської РДА Ігор Миколайович Гурін, селищний голова Бондаренко Тетяна Анатоліївна та директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОДА, куратор нашого району Коваленко Віктор Миколайович. Керівники зустрілися з педагогічним колективом і намітили план роботи щодо ремонтних робіт у новій їдальні закладу, капітального ремонту системи опалення та облаштування фасаду приміщень школи.
23 квіт. 2015

День цивільного захисту

Ранок розпочався із загальношкільної лінійки "Чорнобиль - довгий слід трагедії", після лінійки класні керівники та класоводи провели години спілкування з цивільного захисту за обраними темами. Учні початкових та середніх класів взяли участь у конкурсі малюнків "Радість життя у дитячих очах", "Захист людини у надзвичайних ситуаціях". Перегляд відеофільму "Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях". Пройшла спортивна естафета для учнів 5-8 класів та воєнізована естафета для - 9-11 класів
22 квіт. 2015

День Землі

22 квітня 2015 року в Золочівській ЗОШ №3 в Міжнародний День Землі відбулася акція "Рух за сталий розвиток" у рамках проекту “Освіта для сталого розвитку». Велику роботу було зроблено нашою школою. В цей день учні закладу, щоб привернути увагу мешканців селища до ідей сталого розвитку, провели акції «Ми завжди вимикаємо за собою світло. А ви?», «Ми закручуємо кран, коли чистимо зуби. Щораз заощаджуємо до 20 л води».Підсумком акції було свято «Рідна земля».
6 квіт. 2015

Сертифікат "Кенгуру"

Учасники конкурсу "Кенгуру" отримали сертифікати
6 квіт. 2015

"Я пишаюсь тим, що я українка"

Учасниці конкурсу твору-ессе "Я пишаюся, тим що я українка" отримали подяки за участь.
1 квіт. 2015

Військово-польові збори

01 квітня 2015 року у Золочівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 розпочалися триденні військово-польові збори учнів 11 класу.
11 бер. 2015

Шевченківські дні

10-11 березня у школі пройшли Шевченківські дні . Була організована виставка творів великого Кобзаря "Кобзарем його ми звемо" та свято у 9 класі "Земля, яку сходив Тарас..."
6 бер. 2015