10 черв. 2015

Ескурсія на коніферму

Учні молодших класів відвідали коніферму в селі Довжик
9 черв. 2015

Екскурсія до РЕСу

5 черв. 2015

Святкове відкриття табору відпочиеку з денним перебуванням "Сонечко"

Дуже цікаво пройшло святкове відкриття табірної зміни. Очі дітей були сповнені надією на щасливе майбутнє, веселі канікули, бо заспівали не одну пісню про них. Головною гостею свята була дівчинка-літня пора, яка привітала всіх з початком літа, з теплим сонечком і подарувала радість і веселощі всім присутнім.
3 черв. 2015

2 червня учні школи відсвяткували День захисту дітей
2 черв. 2015

Табір "Сонечко"

02 червня свою роботу розпочав табір відпочинку з денним перебуванням "Сонечко". Дитинство - найкраща пора...Гасласливо, весело, цікаво, позитивно розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванняс "Сонечко". З дітьми було проведено багато цікавих ігор, веселих масовок, заспівано безліч пісень про щастя, про дитинство, про канікули...
29 трав. 2015

Випускний бал 2015

29 травня школа випустила 22 випускника із стін Шкільної Еллади....Дуже важко прощатися....Адже так як можуть дітей любити батьки і педагоги, так більше не може любити ніхто.
28 трав. 2015

Останній дзвоник

У школі пролунав останній дзвоник

Цікава екскурсія

16 травня для творчо-обдарованих дітей Золочівської ЗОШ №3 за підтримкою куратора нашого району Віктора Коваленка та голови Золочівської РДА Ігора Гуріна організували поїздку до салтівського хлібозаводу та екопарку Фельдмана. Керівництво хлібозаводу підготували для дітей цікаву екскурсію: познайомили з виробництвом, дали змогу дітям своїми руками зліпити булочки, а потім посмакувати новим зразком хліба, та пригостили смачненьким. Задоволена дітвора вирушила далі, до екопарку Фельдмана, де цікаво провели дозвілля. Справжнім сюрпризом для дітей було частування польовою кашою. Радісні та щасливі діти поверталися додому, вони були дуже вдячні організаторам. Перевізником даної поїздки виступило ВАТ "ВОСТОК", в особі директора Шатохіна Євгена Анатолійовича, та водія Шпака В.В.

Всеукраїнські змагання

З 11 по 15 травня учні нашої школи були учасниками на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики з чотириборства в місті Іллічівськ.Команда дівчат зайняла 1 місце, а команда хлопців друге. Команду супроводжував директор дитячо-спортивної школи Стогній О.І

Алея пам'яті до 70-ої річниці Перемоги

8 травня випускники 2015 року та п'ятикласники разом з директором школи та вчителем інформатики Когутом В.В та вчителем технологій Костенко Т.В висадили вздовж парку, біля дитячого майданчику та автобусної зупинки більше 40-ка оцтових дерев та кілька кущів ялівцю козацького. Тепер наш парк прикрашає Алея пам'яті до 70-ої річниці Перемоги.