7 квіт. 2016

Військово-польові збори

Розпочалися триденні військові-польові збори для учнів 11 класу
16 бер. 2016

Час діяти: захисти себе та близьких від туберкульозу"

Спеціалістами Золочівського РЦСССДМ Куніч Т.В та Мірошник О.М проведена бесіда для учнів 8 класу "Час діяти: захисти себе та близьких від туберкульозу"
10 бер. 2016

Театралізована композиція "Тарасовим шляхами"

Учні нашої школи інсценізували епізоди з біографії Т.Г Шевченка в театралізованій композиції "Тарасовими шляхами", та декламували його твори.
9 бер. 2016

Музичний конкурс до тижня мистецтва "В країні барвистої музики"

В школі відбувся музичний конкурс до тижня мистецтва "В країні барвистої музики" між 3 та 4 класами. Було запрошено працівників музичної школи, які виконували чудові музичні композиції.
9 бер. 2016

День народження Т.Г Шевченка

09.03 пройшло свято до дня народження Т.Г Шевченка "Т.Г Шевченко - великий син України"
25 лют. 2016

День народження Лесі Українки

25.02 в школі пройшла загальношкільна лінійка, присвячена 145 - річчю з дня народження Лесі Українки

Турнір пам'яті М.В Несвітайла та С.М Несвітайла

19 лютого пройшов районний турнір з міні-футболу на приз пам'яті М.В Несвітайла та С.М Несвітайла, організований нашою школою. На турнірі були ще 11 команд району.
22 лют. 2016

День Рідної мови "Мова рідна слово рідне"

22 лютого у школі пройшла загальношкільна лінійка до Міжнародного Дня Рідної мови "Мова рідна слово рідне"

День Рідної Мови