23 лист. 2012

Районний фестиваль "Сім кольорів веселки - сім щляхів у нас"

23 листопада проходив районний фестиваль дитячих організацій Золочівщини «Сім кольорів веселки – сім шляхів у нас». У фестивалі брали участь 11 дитячих організацій навчальних закладів району.
12 лист. 2012

День української мови і писемності

З 5 по 9 листопада в школі пройшли дні української писемності та мови
1 лист. 2012

Екологічний проект "Зелена школа"

З вересня цього навчального року в дію вступив екологічний проект "Зелена школа". Учні шаної школи завжди охоче прибирають територію школи та парку.
19 жовт. 2012

День протидії торгівлі людьми

19 жовтня до Дня протидії торгівлі людьми шкільним психологом було проведено анкетування учнів 9 класу, перегляд фільму "Станція призначення життя". Учні 11 класу підготували та провели усний журнал "Торгівля людьми. Протидія їй"
18 жовт. 2012

Конкурс "Мелодія осені"

18 жовтня в школі відбувся пісенний конкурс "Мелодія осені"
16 жовт. 2012

День українського козацтва

15 жовтня в школі відзначали день українського козацтва. Учениці 6 класу Забийворота А, Завадська К. та Костенко Д. підготували матеріал для усного журналу та донесли його до учнів школи
15 жовт. 2012

Тиждень осені

З 8 по 12 жовтня в школі було проведено тиждень "Золота осінь".
11 жовт. 2012

Турнір юних біологів

Згідно з наказом Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації № 452 від 18.09.2012 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 10 жовтня 2012 року відбувся тренінг з підготовки учнівських команд Харківської області до ІІ етапу Всеукраїнського турніру юних біологів.
10 жовт. 2012

Екологічна спілка "Первоцвіт"

Екологічна спілка "Первоцвіт" розробила проект екологічного напрямку, який взяв участь в обласному конкурсі "Щедрість рідної землі"
8 жовт. 2012

День працівника освіти

5 жовтня учні привітали працівників школи з професійним святом.