Інформація про школу

Юридична адреса закладу

62203, Харківська обл.,  смт Золочів, вул. 1 Травня, 53

Директор школи

Світлична Вікторія Миколаївна, освіта вища,магістр управління, за спеціальністю учитель початкових класів, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічний стаж 24 роки. Заклад очолює з 2014 року.

Контингент учнів

У 14 класах навчається 333 учні, з них учнів 1-4 класів – 144 чол., 5-9 – 155, 10-11 класів – 34.

Випускників 9 класів -  28 учнів.

Випускників 11 класів - 22 учні.

Режим роботи школи

Мова навчання

Школа працює в одну зміну, заняття розпочинаються о 8 год. 30 хв.

Українська мова навчання.

Педагогічний колектив

Наявність педагогічних працівників з почесними званнями та   нагородами

Педагогічний колектив нараховує 35 педпрацівників, з них 34 особи мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 особи, І кваліфікаційну категорію – 9, ІІ кваліфікаційну категорію – 5, категорію «Спеціаліст» – 17.

Нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України – 2, Значком „Відмінник освіти України” – 1 педпрацівник.

Забезпечення харчуванням

Учні школи на 100 % забезпечені гарячим харчуванням та буфетною продукцією. Учні початкової ланки та з малозабезпечених сімей харчуються безкоштовно.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Активізація навчально-пізнавальної діяльності та вихованості учнів шляхом втілення інноваційних методик в умовах впровадження нових Державних стандартів початкової, основної та повної загальної освіти».

Вчителі школи щорічно беруть участь у виставці-презентації педагогічних ідей та технологій, є переможці районного і дипломанти обласного етапу. Вчителі школи є координаторами Міжнародного математичного конкурсу „Кенгуру”, Всеукраїнського інтерактивного історичного конкурсу «Лелека» та правознавців « Кришталева сова», Всеукраїнської предметної олімпіади «Олімпус». Беруть активну участь в учительських конкурсах.

Гурткова робота

У школі працюють гуртки: Теаквандо, моделювання одягу, велосипедний туризм, ліплення, оригамі, образотворчого мистецтва, художня вишивка, виготовлення сувенірів, ДЮП, ЮІР та 10 предметних гуртків. Функціонують гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості: юні екологи, народний танок, паперопластика, народознавство.

Підвіз учнів та вчителів

104 учні та 10 вчителів підвозяться шкільним автобусом із сіл району –  Світличне,  Петрівка, Зрубанка, Ковалі, Гресі та вул.К.Цеткін.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 14 класних кімнат та 2 навчальні кабінети, їдальня, майстерня, спортивна зала, комп’ютерний клас , є в наявності мультимедійний проект та екран.

Досягнення вихованців

Бібліотечний фонд налічує 12709 примірників художньої та навчальної літератури.

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, де виборюють призові місця.

У 2015/2016 навчальному році школа посіла 2 місце у районному рейтингу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учень 10 класу зайняв ІІІ місце у ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології. Команда біологів отримала перемогу у І (міжшкільному) етапі Всеукраїнського турніру біологів. Команди географів,математиків, правознавців посіли 2 місце у І (міжшкільному) етапі Всеукраїнських турнірів, команди хіміків - 3 місце.

Учні школи беруть активну участь у районних та обласних спортивних змаганнях. У 2015/2016 навчальному році школа брала участь  у 21 районному спортивному змаганні (1 місць – 5, 2 місць – 5, 3 місць – 7).   За програмою районної спартакіади школярів «Спорт протягом життя» школа в 2015/2016 н.р. посіла 2 місце. Спортсмени школи брали участь в таких обласних змаганнях: Легкоатлетичне чотириборство (1 місце), Футбол  2003 р.н. (17 місце),Футбол 2002 р.н. (8 місце).

У Всеукраїнських спортивних змаганнях  команда дівчат посіла1 місце, команда хлопців -2 місце.

Аналіз вступу до ВНЗ випускників профільних класів

У 2015 році школа випустила 22 учні 11 класу.

З них продовжують навчання:

у ВНЗ І-ІІ р.а. – 6  (27%),

у ВНЗ ІІІ-ІV р.а. – 16  (72%).